LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Basha i kapur me video duke bashkëpunuar me socialistët/ Paralajmëron gazetari: Do të tmerroheni

17 Janar 2023, 10:54, Politikë CNA

Basha i kapur me video duke bashkëpunuar me socialistët/

Gazetari Çim Peka ka paralajmëruar se së shpejti do të publikojë fakte se Lulzim Basha bashkëpunon me socialistët.

Sipas tij bëhet fjalë për nje video, ku janë Lulzim Basha dhe Taulant Balla.

“Së shpejti do të publikoj videon , që nuk janë suprizë  për ata që besojnë se Basha nuk është i kapur, bashkë me Ballnë do të tmerrohesh”, ka thënë Peka mbrëmë në emisionin e tij, ndërsa flisnin se si mbahet Rama në pushtet nga korrupsioni./CNA.al

Lajmet e fundit nga