LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

A do të kandidojë për kryetar bashkie?/ Belind Këlliçi zbulon kush është fokusi i tij

28 Shtator 2022, 17:40, Politikë CNA
A do të kandidojë për kryetar bashkie?/ Belind
Deputeti demokrat, Belind Këlliçi

Deputeti demokrat Belind Këlliçi, ka deklaruar se nuk do të kandidojë për kryetari bashkie në zgjedhjet vendore të vitit 2023.

I ftuar në emisionin “Zona Zero”, Këlliçi, është shprehur se për momentin një gjë e tillë nuk është në axhendën e tij politike.

Këlliçi thekson se është i fokusuar tek denoncimet për aferat.

“Unë jam i gatshëm të vihem në dispozicion të cdo demokrati dhe për momentin nuk kjo në axhendën time. Fokusimi im për momentin është për të denoncuar aferat”, tha Këlliçi./ CNA.al

Lajmet e fundit nga