LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTO/ Pamela Anderson del pa grim në Javën e Modës në Paris

3 Tetor 2023, 14:01, Lifestyle CNA
FOTO/ Pamela Anderson del pa grim në Javën e Modës në Paris
Pamela Anderson

Pamela Anderson ka shkuar pa grim në Javën e Modës në Paris.
Aktorja ka shfaqur pamje mahnitëse pa grim.

Ndërsa është e mrekullueshme të shohësh Pamelën duke ‘përqafuar’ bukurinë e saj natyrale dhe duke treguar se është e përshtatshme, pavarësisht se sa i bukur është ambienti, ka gjithashtu një histori thellësisht personale pas shkëlqimit të saj.

Ajo shpjegoi në një intervistë me Elle se zgjodhi të hiqte dorë nga estetika, pasi grimieri i saj, Alexis Vogel vdiq nga kanceri i gjirit në vitin 2019./ CNA

Lajmet e fundit nga