LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Tradhtoi ish-bashkëshorten me shërbëtoren/ Flet Arnold Schwarzenegger

3 Tetor 2023, 12:25, Lifestyle CNA

Tradhtoi ish-bashkëshorten me shërbëtoren/ Flet Arnold

Arnold Schwarzenegger u divorcua ligjërisht nga ish-gruaja e tij Maria Shriver vetëm dy vjet më parë, dhe së fundmi ai ka folur për statusin e marrëdhënies së tyre, shkruan "Fox News".

Ai tregon se ndarja e tyre nuk erdhi për shkak të zënkave që mund të kenë pasur me njëri-tjetrin, por për shkak të asaj që e quan “një marrëzi”.

Ai tregon se ishte një gabim I tij që çoi pastaj në ndarjen e çiftit.

“Ne nuk patëm një grindje. Ishte thjesht marrëzia ime”, ka thënë ai për "New York Post".

Arnold dhe Shriver ishin të martuar për 25 vjet përpara se të ndaheshin në vitin 2011 pas skandalit. 

Ai tregon: Ne gjithmonë e kemi bërë shumë të qartë se fëmijët nuk duhet të vuajnë për shkak të [çështjes sime]. Dhe ajo ka gjërat e saj, marrëdhënien e saj, unë kam timen [me Heather Milligan], por ne gjithmonë komunikojmë për fëmijët, për festat, për festat e ditëlindjeve, festat e Ditës së Nënës dhe Krishtlindjet./ CNA

Lajmet e fundit nga