LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E famshmja Sia befasoi fansat pas ndërhyrjeve në fytyrë

3 Tetor 2023, 13:26, Lifestyle CNA

E famshmja Sia befasoi fansat pas ndërhyrjeve në fytyrë

Këngëtarja e njohur Sia befasoi fansat dhe bashkëmoshatarët me pamjen e saj të re të panjohur në një paraqitje të rrallë të hënën, kur tregoi sinqerisht se kohët e fundit u ishte nënshtruar ndërhyrjeve të fytyrës. 

Këngëtarja 47-vjeçare e zbuloi këtë gjatë ndarjes së 5-të vjetore Daytime Beauty Awards në Los Anxhelos, ku u ngjit në skenë për të nderuar 'mikun e saj të mirë', Talei, me çmimin "Arritje e jashtëzakonshme në mjekësi".

Gjatë prezantimit të saj, Sia, e cila historikisht është larguar nga qendra e vëmendjes shprehu mirënjohjen e saj për Dr. Talei. 

"Unë jam një yll i popit që zakonisht fsheh fytyrën time dhe nuk gënjen për gjërat," filloi ajo, duke tërhequr vëmendjen e dhomës. 

"Kam marrë një ngritje spektakolare të fytyrës nga Dr. Talei. Ai është fenomenal. Ai po bën punë të jashtëzakonshme dhe nuk është vetëm për të famshëm si unë."/ CNA.

Lajmet e fundit nga