LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Çfarë ka bërë me paratë që ka fituar në "BBV"?/ Përgjigjet Beniada Nishani: Jam pak gjirokastrite, dua…

27 Nëntor 2022, 22:28, Lifestyle CNA
Çfarë ka bërë me paratë që ka fituar në
Beniada Nishani

Beniada Nishani është një nga personazhet më të dashura për publikun shqiptar. Ajo u rendit e katërta në finalen e madhe të realityshow-t "Big Brother VIP".

Së fundi, në emisionin “Why Not” me moderatoren Roza Lati, Beniada ka treguar se çfarë ka bërë me paratë që ka fituar nga realityshow.

“Rrush e kumbulla i bëra. Nuk i kam harxhuar të gjitha se jam dhe pak gjirokastrite dhe do të blej një makinë, pastaj avash, avash shikojmë. Pash një 'Fiat XL'. Unë vdes për 'Fiat'”, ka thënë Beniada./ CNA.al

Lajmet e fundit nga