LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kejvina Kthella flet për sherrin e bujshëm me Einxhel Shkirën/ "Ja si qëndron puna"

27 Nëntor 2022, 15:44, Lifestyle CNA

Kejvina Kthella flet për sherrin e bujshëm me Einxhel Shkirën/

Kejvina Kthella ka folur për herë të parë për sherrin e shumëpërfolur të disa viteve më parë me Einxhel Shkirën.

Bëhet fjalë për një sherr që ka ndodhur në vitin 2019, ku Kejvina dhe Oriola Marashi u konfliktuan fizikisht me moderatoren.

Asokohe raportohej se ato kishin shkuar poshtë shtëpisë së Einxhel për t’u sqaruar për një çështje, por situate kishte agravuar deri në konflikt fizik.

Së fundmi Kejvina ka folur për këtë ngjarje, në një intervistë në “D-Night”, ku ka mohuar zërat e atëhershëm, ku thuhej se sherri kishte ndodhur për një djalë.

Për më tepër Kejvina u shpreh se nuk ka asgjë me Einxhel, e madje nuk do e kishte problem që t’i rregullonin marrëdhëniet.

 “Nuk është se ka qenë ndonjë gjë. Troç fare një budallallëk, asgjë me rëndësi. Nuk ka lidhje fare me çfarë është përfolur në lidhje me meshkujt. Këtë gjë unë e kam shprehur edhe më para. Na ka ndodhur të gjithëve që në një moment kemi dashur t’i shkëpusim marrëdhëniet.

Mbase diçka na është dukur sikur na e ka bërë neve për t’u dukur keq, ajo ka menduar të njëjtën gjë.  Nuk e kam problem fare t’i rregulloj marrëdhëniet, unë e kam harruar atë gjë, besoj se dhe Einxhel. Ajo po shijon jetën e saj dhe më bëhet qejfi që është mirë dhe e lumtur“, tha Kejvina./CNA.al

Lajmet e fundit nga