LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nga ylli ndërkombëtar te këngëtarja e njohur e muzikës popullore/ Zbulohen të ftuarit e “Zemër Luana”

27 Nëntor 2022, 19:53, Lifestyle CNA
Nga ylli ndërkombëtar te këngëtarja e njohur e muzikës
Luana Vjollca, moderatore

Sonte në emisionin e Luana Vjollcës, “Zemër Luana”, do të jetë e ftuar një nga këngëtaret që ka rrëmbyer zemrat e shumë fansave në mbarë botën.

Bëhet fjalë për Enisën, e cila do të jetë surpriza e mbrëmjes së sotme.

Ndërsa pjesë e spektaklit do të jenë edhe disa personazhe të tjerë të njohur si këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Poni, Big Mama si dhe këngëtarja Filloreta Raçi.

Gjithashtu do të jenë pjesëmarrës edhe disa prej emrave më të njohur të muzikës popullore, Hysni Alushi, Enkelejda Arifi, Afrim Muçiqi dhe Pajtim Struga./ CNA.al

Lajmet e fundit nga