LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Me tanga dhe topin mbi të pasmet/ Prezantuesja e motit  i vë “flakën” Instagramit, fanse e zjarrtë e "Botërorit"

27 Nëntor 2022, 20:15, Lifestyle CNA
Me tanga dhe topin mbi të pasmet/ Prezantuesja e motit  i vë
Prezantuesja e motit Yanet Gracia

Ylli i televizionit, prezantuesja e motit Yanet Gracia ka dhuruar disa poza shumë të nxehta në rrjetet sociale, ku tregon se është një fanse e futbollit dhe se po ndjek Botërorin 2022.

Ajo shfaqet shumë seksi duke pozuar gjysmë e zhveshur, ku tregon format shpërthyese dhe nuk nguron të mbajë topin e futbollit me të pasmet e saj.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot hot të Yanet Garcia./ CNA.al

Me tanga dhe topin mbi të pasmet/ Prezantuesja e motit  i vë

Me tanga dhe topin mbi të pasmet/ Prezantuesja e motit  i vë

 

Lajmet e fundit nga