LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Wow- "Leku letër"/ Këngëtarja zbulon shifrën marramendëse që merr për të kënduar në një dasmë

27 Nëntor 2022, 21:37, Lifestyle CNA
Wow- "Leku letër"/ Këngëtarja zbulon shifrën
Foto ilustruese

Këngëtarja Big Mama është një nga personazhet më të dashura dhe të komentuara të showbizz-it shqiptar.

Ajo njihet për natyrën e saj ekspresive dhe të sinqertë dhe nuk ngurron aspak të tregojë se sa para merr për të kënduar në një dasmë.

E ftuar në “Zemër Luana”, Big Mama tha se merr rreth 20 mijë euro, një shumë mjaft e majme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga