LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Shën Valentini po afron/ Ide dhuratash për personin tuaj të zemrës

9 Shkurt 2023, 17:29, Kuriozitete CNA

Shën Valentini po afron/ Ide dhuratash për personin tuaj të

Gjetja e dhuratës për personin tuaj të zemrës është një proces aq sa i bukur edhe stresues.

Më poshtë mund të gjeni disa ide për dhurata perfekte për partnerin/en tuaj për ditën e të dashuruarve.

1. Një filxhan me emrin e tij/saj të gdhendur mbi të

Është një dhuratë shumë pak e kushtueshme dhe që tregon përkushtimin që ju  tregoni ndaj njëri-tjetrit në çift.  

Shën Valentini po afron/ Ide dhuratash për personin tuaj të

2. Një këllëf jastëku me dedikim

Një dhuratë e cila do ju bëjë të ndjeni njëri-tjetrin pranë edhe netët kur jeni larg njëri-tjetrit.

Shën Valentini po afron/ Ide dhuratash për personin tuaj të

3.Çokollatat

Çokollatat janë një dhuratë që nuk del kurrë nga moda. Të shijshme dhe jo shumë të kushtueshme.

Shën Valentini po afron/ Ide dhuratash për personin tuaj të

4.Një qiri me shenjën e horoskopit të tij/saj

Shën Valentini po afron/ Ide dhuratash për personin tuaj të

5. Një palë pizhame mëndafshi

Ai do t'i marrë dhe do t'i veshë me shumë kujdes, sigurisht!

Shën Valentini po afron/ Ide dhuratash për personin tuaj të

6. Një verë e personalizuar!

Ju mund ta bëni atë të buzëqeshë nëse ka diçka interesante në gotën e saj të verës.

Shën Valentini po afron/ Ide dhuratash për personin tuaj të

7. Një kornizë me emrat tuaj

Shkruar në stil minimalist dhe të veçantë në të njëjtën kohë.

Shën Valentini po afron/ Ide dhuratash për personin tuaj të

 

 

 

Lajmet e fundit nga