LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Besa Kokëdhima përfaqëson Shqipërinë në Eurovizion 2024

23 Dhjetor 2023, 09:07, Kulturë CNA
Besa Kokëdhima përfaqëson Shqipërinë në Eurovizion
Besa Kokëdhima

Besa Kokëdhima do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovizion 2024!

Me këngën “Zemrën n'dorë", Kokëdhima ka marrë besimin e publikut për të përfaqësuar Shqipërinë në edicionin e  68-të të Eurovizion.

Eurovizioni do të mbahet në Malmo të Suedisë.

Fest 62, u zhvillua për plotë 4 netë dhe ishte një spektakël me emocione, performance të ndryshme dhe të ftuar VIP.

Besa Kokëdhima përfaqëson Shqipërinë në Eurovizion

Festivali u transmetua në Shqipëri, Kosovë, Mal të Zi dhe Maqedoninë e Veriut./ CNA

20:44 Kulturë Bashkim Zahaj

Ju kujtohet teatri?

Ju kujtohet? Ju kujtohet teatri? Kur mbushej holli ng...

Lajmet e fundit nga