LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Vrau një person dhe më pas veten/ Autori në Korçë i paidentifikuar

28 Shkurt 2024, 21:21, Kronika CNA

 

Vrau një person dhe më pas veten/ Autori në Korçë i
Foto nga vendi i ngjarjes

CNA ka mësuar emrin se autori i vrasjes në Korçë nuk është identifikuar ende.

Nga ana tjetër viktima rezulton se është Emiljano Pine.

Autori ka qëlluar me armë Pinen dhe me pas ka vrarë veten. Ai humbi jetën në vend, ndërsa Pine u nda nga jeta teksa po transportohej në spital, duke mos i mbijetuar plagëve të marra.

Blutë kanë gjetur në vendngjarje armën e krimit dhe e kanë sekuestruar atë në cilësinë e provës materiale.

Deri më tani nuk bëhet të ditura shkaqet dhe rrethanat e plota të kësaj ngjarjeje, ndërsa policia po kryen hetimet./ CNA

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by CNA.al (@cna.lajme)

20:39 Kronika

Vrasje në Korçë

Një vrasje raportohet nga burime zyrtare të policisë për C...

Lajmet e fundit nga