LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Detaje nga Korça/ Autori qëlloi me armë një person, më pas vrau veten

28 Shkurt 2024, 21:07, Kronika CNA

Detaje nga Korça/ Autori qëlloi me armë një person,

Të tjera detaje kanë dalë në dritë nga vrasja e dyfishtë në Korçë.

Burime bëjnë me dije për CNA se autori ka plagosur me armë një person dhe më pas ka vrarë veten.

Autori humbi jetën në vend, ndërsa i plagosuri ndërroi jetë para pak çastesh në spital.

Policia ka rrethuar zonën dhe ka nisur kryerjen e veprimeve hetimore.

Nga informacionet paraprake, ende nuk bëhen të ditura rrethanat e vrasjes, ndërsa pritet që policia të zbulojë më shumë detaje./ CNA

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by CNA.al (@cna.lajme)

20:39 Kronika

Vrasje në Korçë

Një vrasje raportohet nga burime zyrtare të policisë për C...

Lajmet e fundit nga