LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Vrasja në Korçë/ Një viktimë dhe një i plagosur

28 Shkurt 2024, 20:50, Kronika CNA

Vrasja në Korçë/ Një viktimë dhe një i plagosur

Një person ka mbetur viktimë dhe një tjetër është plagosur mbrëmjen e sotme në Korçë.

Ngjarja është regjistruar në lagjen Nr. 18 të Korçës, pranë një hoteli rreth orës 20.40.

Një person është gjetur i pajetë ndërsa një tjetër ka shkuar në gjendje të rëndë në spital./ CNA

20:39 Kronika

Vrasje në Korçë

Një vrasje raportohet nga burime zyrtare të policisë për C...

Lajmet e fundit nga