LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Detaje nga vrasja në Korçë/ Viktima, ende në vendngjarje

28 Shkurt 2024, 20:45, Kronika CNA

Detaje nga vrasja në Korçë/ Viktima, ende në vendngjarje

Detajet e para dalin nga vrasja në lagjen Nr. 10 në Korçë. Burime nga policia bëjnë të ditur për CNA se viktima është i gjinisë mashkullore.

Mësohet se viktima ndodhet ende në vendngjarje, ku ka mbërritur policia për të kryer veprimet e para hetimore.

Blutë kanë rrethuar zonën përreth dhe kanë nisur hetimet për zbardhjen e shkaqeve dhe rrethanave të vrasjes./ CNA

 

20:39 Kronika

Vrasje në Korçë

Një vrasje raportohet nga burime zyrtare të policisë për C...

Lajmet e fundit nga