LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Viktima ishte i shoqëruar nga një grua/ Dyshimet e policisë, ja kush mund ta ketë eliminuar Mustafajn

27 Shkurt 2024, 12:16, Kronika CNA

Viktima ishte i shoqëruar nga një grua/ Dyshimet e policisë, ja

Të tjera detaje janë zbardhur në lidhje me vrasjen e Edmond Mustafës mëngjesin e sotëm në Tivar.

Sipas "Vijesti", viktima ka qenë i shoqëruar me një grua kur është qëlluar me breshëri plumbash.

Për shkak të dyshimit se ka qenë i përfshirë në ekzekutimin e Mustafajt, në ambientet e policisë së Tivarit është shoqëruar një person. Hetuesit po përcaktojnë nëse dhe si ka lidhje me vrasjen.

Dyshohet se identiteti i autorit është i njohur edhe për autoritetet.

Sipas informacioneve të “Vijesti”-t, bëhet fjalë për Baranin, i cili i përket grupit të organizuar kriminal të klanit Škaljari./ CNA

 

Lajmet e fundit nga