LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

U vra në burgun e Peqinit/ Familjarët refuzojnë të kryejnë varrimin e Arben Lleshit, pretendimet

26 Shkurt 2024, 10:44, Kronika CNA

U vra në burgun e Peqinit/ Familjarët refuzojnë të

Familjarët kanë refuzuar të kryejnë varrimin e Arben Lleshit, i cili u ekzekutua në burgun e Peqinit nga Sokol Mjacaj.

Sipas tyre, Arben Lleshi nuk është pjesëtar i familjes.

Për këtë Prokuroria ka kërkuar që të bëhet ADN-ja e Arben Lleshit dhe motrës së tij.

Pas krahasimit të ADN-së do t’i jepet leja bashkisë të kryejë varrimin./ CNA

Lajmet e fundit nga