LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pacienti vetëhidhet nga kati i 3-të i Spitalit të Traumës, ndërron jetë

25 Shkurt 2024, 09:39, Kronika CNA
Pacienti vetëhidhet nga kati i 3-të i Spitalit të Traumës,
Spitali i Traumës

Vetëhidhet nga kati i 3-të i Spitalit të Traumës, shtetasi M. H., 47 vjeç, i cili si pasojë e dëmtimeve të marra ka ndërruar jetë.

Policia bën me dije se 47-vjeçari ishte paraqitur për ndihmë mjekësore në spital ditën e djeshme rreth orës 12:00, pasi ishte vetëplagosur me mjet prerës, thikë, në Tepelenë.

47-vjeçari vuante nga probleme të shëndetit mendor dhe sipas deklarimeve të familjarëve ka tentuar të vetëvritet edhe më parë.

Njoftimi i Policisë: 

Më datë 25.02.2024, rreth orës 05:30, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i 3-të i Spitalit të Traumës, shtetasi M. H., 47 vjeç, i cili si pasojë e dëmtime të marra ka ndërruar jetë.

Ky shtetas është paraqitur për ndihmë mjekësore në spital, më datë 24.02.2024, rreth orës 12:00, pasi është vetëplagosur me mjet prerës thikë, në Tepelenë.

47-vjeçari vuante nga probleme të shëndetit mendor, dhe sipas deklarimeve të familjarëve ka tentuar të vetëvritet dhe më parë. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./CNA 

Lajmet e fundit nga