LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Shpërthim me eksploziv në një biznes në Orikum të Vlorës

24 Shkurt 2024, 11:45, Kronika CNA
Shpërthim me eksploziv në një biznes në Orikum të
Foto ilustruese

Një sasi e vogël lënde eksplozivi ka shpërthyer në ambientet e jashtme të një subjekti në pronësi të shtetasit E. Sh., në Orikum.

Mësohet se shpërthimi ka ndodhur gjatë natës dhe ka shkaktuar vetëm dëme materiale. 

 Grupi hetimor po punon për dokumentimin e rrethanave të ngjarjes, si dhe për identifikimin dhe kapjen e autorit/ëve./CNA 

Lajmet e fundit nga