LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Shkrumbohen nga flakët dy furgonë në Elbasan

24 Shkurt 2024, 09:52, Kronika CNA
Shkrumbohen nga flakët dy furgonë në Elbasan
Foto ilustruese

Policia e Elbasanit njofton se në orët e para të mëngjesit janë djegur pjesërisht 2 automjete (furgonë) në pronësi të shtetasit T. K.

Mjetet kanë qenë të parkura në lagjen "Emin Matraxhiu". 

Njoftimi i Policisë: 

Në orët e para të mëngjesit të sotëm, ka rënë zjarr dhe janë djegur pjesërisht 2 automjete (furgonë), në pronësi të shtetasit T. K., të cilat kanë qenë të parkuara në rrugë, në lagjen "Emin Matraxhiu". Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit dhe zbardhjen e rrethanave të rastit./CNA 

Lajmet e fundit nga