LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Shkodra “zgjohet” nga shpërthimi/ Lëndë djegëse një makine

23 Shkurt 2024, 07:37, Kronika CNA
Shkodra “zgjohet” nga shpërthimi/ Lëndë djegëse
Foto nga makina e dëmtuar

Në orët e para të mëngjesit të kësaj të premteje është regjistruar një shpërthim pranë teatrit ‘Migjeni’ në Shkodër.

Konkretisht shpërthimi ka ndodhur rreth orës 04:20.

Bëhet e ditur se i është vendosur një sasi lënde djegëse një makine tip “Audi”, e cila ka qenë e parkuar.

Nga informacionet paraprake, nuk raportohet për persona të lënduar, ndërsa ka dëme të shumta materiale.

Policia ka rrethuar menjëherë zonën dhe ka nisur hetimet për shkaqet dhe rrethanat e kësaj ngjarjeje./ CNA

Lajmet e fundit nga