LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Skifteri” vjedh pikën e këmbimit/ Policia: 5 mijë euro kush jep informacion  

22 Shkurt 2024, 21:14, Kronika CNA

“Skifteri” vjedh pikën e këmbimit/ Policia: 5 mijë

Policia Tiranë ka ofruar 5 mijë euro shpërblim për çdo informacion që mund të çojë në kapjen e personit që mbrëmjen e sotme ka vjedhur një pikë këmbimi në zonën e Kombinatit.

Ky person ka hyrë në pikën e këmbimit valutor i maskuar dhe me pistoletë lodër ka kërcënuar dhe ka vjedhur një shumë parash.

Policia ka vënë në dispozcion fotografinë e autorit të vjedhjes./ CNA

 

Lajmet e fundit nga