LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kamioni del nga rruga/ Përplas 3 automjete të parkuara

22 Shkurt 2024, 15:02, Kronika CNA

Kamioni del nga rruga/ Përplas 3 automjete të parkuara

Një aksident ka ndodhur në rrugën "Ramazan Gaxherri" në Tiranë.

Shtetasi me inicialet B. D., 26 vjeç, duke drejtuar mjetin tip kamion, ka humbur kontrollin mbi drejtimin e tij dhe për pasojë mjeti ka dalë nga rruga, duke dëmtuar 3 mjete të tjera të parkuara.

Shtetasi B. D., për shkak të dëmtimeve, është dërguar në spitalin e Traumës, për ndihmë mjekësore.

“Më datë 22.02.2024, rreth orës 13:10, në rrugën “Ramazan Gaxherri”, shtetasi B. D., 26 vjeç, duke drejtuar mjetin tip kamion, ka humbur kontrollin mbi drejtimin e tij dhe për pasojë mjeti ka dalë nga rruga, duke dëmtuar 3 mjete të tjera të parkuara.

Shtetasi B. D., për shkak të dëmtimeve, është dërguar në spitalin e Traumës, për ndihmë mjekësore.rupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit”, njofton policia./ CNA

Lajmet e fundit nga