LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Motori përplaset me makinën në Pogradec, shoferi niset drejt Traumës

22 Shkurt 2024, 11:25, Kronika CNA
Motori përplaset me makinën në Pogradec, shoferi niset drejt
Foto nga vendi i ngjarjes

Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme në qytetin e Pogradecit, ku një motor ka goditur një makinë.

Mësohet se drejtuesi i motorit ka marrë plagë në kokë dhe është dërguar në spitalin e Traumës për një mjekim më të specializuar. 

Fatmirësisht 24-vjeçari ndodhet jashtë rrezikut për jetën./CNA 

Lajmet e fundit nga