LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Shfrytëzonin 10-vjeçarin për klikime/ Lihen në burg babai dhe gjyshja

22 Shkurt 2024, 15:38, Kronika CNA

Shfrytëzonin 10-vjeçarin për klikime/ Lihen në burg babai

Gjykata e Beratit ka lënë në burg babain dhe gjyshen e 10-vjeçarit, të cilët e shfyrtëzonin për të përfituar klikime në "TikTok".

Natasha Rombula dhe Armando Kumaraku shpërndanin video "live" të 10-vjeçarit ku përdorte fjalor banal.

Ata janë denoncuar nga nëna e të miturit, pasi e ekspozonin atë në rrjetin social, “TikTok”, duke folur me një fjalor banal, me qëllim për të përfituar ekonomikisht./ CNA

Lajmet e fundit nga