LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Thellohet bilanci/ Dy viktima në Korçë

28 Shkurt 2024, 21:00, Kronika CNA

Thellohet bilanci/ Dy viktima në Korçë

Bilanci i viktimave të vrasjes së regjistruar në Korçë është thelluar.

Burime për CNA bëjnë me dije se ka ndërruar jetë edhe i plagosuri, duke e çuar kështu numrin e viktimave në dy.

Policia ka rrethuar zonën dhe ka nisur kryerjen e veprimeve hetimore.

Nga informacionet paraprake, ende nuk bëhen të ditura rrethanat e vrasjes, ndërsa pritet që policia të zbulojë më shumë detaje./ CNA

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by CNA.al (@cna.lajme)

20:39 Kronika

Vrasje në Korçë

Një vrasje raportohet nga burime zyrtare të policisë për C...

Lajmet e fundit nga