LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video – Dalin pamje nga vendi i vrasjes/ Policia “blindon” Korçën

28 Shkurt 2024, 21:03, Kronika CNA

Video – Dalin pamje nga vendi i vrasjes/ Policia “blindon”

CNA ka siguruar pamje nga vendi i ngjarjes në Korçë, ku u vra me armë një person dhe u plagos një tjetër.

Siç shihet edhe nga videot, trupi i pajetë ndodhet i shtrirë në rrugë.

Policia ka rrethuar zonën dhe ka nisur kryerjen e veprimeve hetimore.

Nga informacionet paraprake, ende nuk bëhen të ditura rrethanat e vrasjes, ndërsa pritet që policia të zbulojë më shumë detaje./ CNA

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by CNA.al (@cna.lajme)

 

20:39 Kronika

Vrasje në Korçë

Një vrasje raportohet nga burime zyrtare të policisë për C...

Lajmet e fundit nga