LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

"U çmalla me Isa Boletinin, më frymëzoi"/ Meta ironizon pas takimit me Begajn

4 Tetor 2022, 13:01, Kronika CNA

"U çmalla me Isa Boletinin, më frymëzoi"/ Meta

Kreu i PL-së, Ilir Meta, ka qenë sot në Presidencë ku ka biseduar me kreun e shtetit, Bajram Begaj, për zgjedhjet vendore 2023.

Pas takimit, ndër të tjera, Meta tha se rikthimi në ambientet e Presidencës i ngjalli nostalgji pasi u çmall me një pikturë të Isa Boletinit.

 “U çmalla me Isa Boletinin sepse është një pikturë e jashtëzakonshme që ia kam marrë zotit Ruçi, U gëzova që Isa Boletini është akoma në Presidencë. Më solli kujtime shumë të bukura dhe më frymëzoi”,  u shpreh Meta./CNA.al

Lajmet e fundit nga