LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Autobusi përplas biçikletën/ Plagoset 39-vjeçari

29 Shtator 2022, 17:41, Kronika CNA
Autobusi përplas biçikletën/ Plagoset 39-vjeçari
Foto ilustruese

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në Rrugën e Dibrës.

Autobusi me drejtues shtetasin me iniciale I. M., ka aksidentuar biçiklistin me iniciale E.C., 39 vjeç.

Si pasojë e aksidentit, drejtuesi i biçikletës është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Ndërkaq, grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit./ B.A. – CNA.al

Lajmet e fundit nga