LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Të shtëna me armë në Tiranë/ Plagoset punonjësi i IMT-së

12 Gusht 2022, 17:53, Kronika CNA
Të shtëna me armë në Tiranë/ Plagoset punonjësi i
Foto ilustruese

Disa të shtëna me armë janë regjistruar pak më parë në kryqëzimin e rrugëve “Todi Shkurti” dhe “Kristaq Capo”, në Tiranë.

Nga informacionet paraprake, mësohet se është plagosur një punonjës IMT-së, rreth 50 vjeç.

Punonjësi sapo kishte përfunduar zbatimin e një vendimi. Ai u dërgua në spital dhe ndodhet në sallë nën kujdesin e mjekëve.

Raportohet se autori është vënë në pranga nga shërbimet e policisë.

Ndërkaq, grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve dhe rrethanave./ B.A. - CNA.al

Lajmet e fundit nga