LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Konflikt në familje/ Burri plagos me thikë gruan dhe më pas veten

30 Mars 2023, 10:54, Kronika CNA

Konflikt në familje/ Burri plagos me thikë gruan dhe më pas veten

Rreth orës 09:40, në lagjen "Selam Musai", Tepelenë, dyshohet se pas një konflikti të çastit, në banesë, shtetasi L. N., 42 vjeç, ka goditur me mjet prerës (thikë), bashkëshorten e tij, shtetasen F. N., 40 vjeçe, dhe më pas është vetëdëmtuar me mjet prerës.   

Të dy këta shtetas janë transportuar në spital dhe ndodhen nën kujdesin e mjekëve.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor, i cili po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Lajmet e fundit nga