LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Plagoset me thikë një person në Tiranë

29 Mars 2023, 22:00, Kronika CNA
Plagoset me thikë një person në Tiranë
Foto ilustruese

Një plagosje ka ndodhur mbrëmjen e sotme zonën e “Komunës së Parisit”, në Tiranë.

Mësohet se një person është qëlluar me thikë në rrethana ende të paqarta.

Bëhet me dije se i plagosuri është dërguar menjëherë në spital, ku po merr ndihmën mjekësore.

Nga informacionet e para, nuk janë bërë me dije shkaqet e kësaj ngjarjeje.

Ndërkohë, policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të saj./ CNA.al

Lajmet e fundit nga