LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Policia jep detaje/ I riu në Elbasan qëlloi veten me thikë

29 Mars 2023, 20:30, Kronika CNA

Policia jep detaje/ I riu në Elbasan qëlloi veten me thikë

Policia ka reaguar në lidhje me ngjarjen e rëndë që ndodhi në Elbasan, ku një 33-vjeçar ndërroi jetë si pasojë e plagosjes me thikë.

Bëhet me dije se i riu ka dëmtuar veten veten me thikë në zemër dhe nga plagët e marra ka humbur jetën në spital.

Nga njoftimi mësohet se shtetasi vunante nga probleme mendore.

Ndërkohë grupi hetimor po punon për zbardhjen e detajeve të reja.

Njoftim i plotë policie:

Elbasan/Informacion paraprak

Rreth orës 19.00,  në lagjen “Dyli Haxhire”, shtetasi Sali Hajdari 33 vjeç, dyshohet se ka plagosur veten me thikë dhe si pasojë e plagës ka humbur jetën në spital.

Nga veprimet  e para hetimore rezulton se 33-vjeçari dyshohet se vuante nga probleme të shëndetit mendor dhe ka dëmtuar veten me thikë në zemër.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes./CNA

Lajmet e fundit nga