LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video – Krimi në Kavajë/ Dalin pamje nga vendngjarja, policia rrethon zonën

29 Mars 2023, 20:13, Kronika CNA

Video – Krimi në Kavajë/ Dalin pamje nga vendngjarja, policia

Kavaja u përgjak mbrëmjen e sotme nga vrasja e dy personave si pasojë e një sherri të çastit.

Konflikti ndodhi në ambientet e një lokali, ndërsa policia ka identifikuar viktimat si shtetasit Altin Rexha dhe Edmond Gosa.

Sipas bluve, viktimat rezultojnë me dy emra, Altin Rexha njihet ndryshe si Sali Rexha, ndërsa Edmond Gosa si Armand Gosa.

CNA ka siguruar pamje nga vendngjarja, e cila është rrethuar nga policia.

Nga informacionet e para nuk dihen ende rrethanat e plota të kësaj ngjarjeje, ndërsa policia ka nisur hetimet për zbardhjen e saj./ CNA.al

Lajmet e fundit nga