LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Makina del nga rruga në Sukth/ Shoferi përfundon në spital

28 Mars 2023, 20:35, Kronika CNA
Makina del nga rruga në Sukth/ Shoferi përfundon në spital
Foto ilustruese

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme rreth orës 19:50, në autostradën Tiranë-Durrës.

Mësohet se shtetasi A. Xh., duke drejtuar automjetin ka humbur kontrollin dhe për pasojë makina ka dalë nga rruga në Sukth.

Drejtuesi i mjetit është dëmtuar dhe ndodhet në spital në kujdesin e mjekëve.

Ndërkaq, grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit./ CNA.al

Lajmet e fundit nga