LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Të shtëna me armë zjarri në Kavajë/ Dyshohet për të plagosur dhe viktima

29 Mars 2023, 19:15, Kronika CNA
Të shtëna me armë zjarri në Kavajë/ Dyshohet për
Foto ilustruese

Të shtëna më armë janë dëgjuar mbrëmjen e sotme në Kavajë.

Media bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në qendër të këtij qyteti.

Nga informacionet e para, dyshohet se ka persona të plagosur dhe viktima.

Ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes, ndërsa pritet një njoftim zyrtar nga policia./CNA

Lajmet e fundit nga