LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Konflikt brenda një familjeje afgane në Shqipëri/ Babai dhunon vajzën e mitur

17 Mars 2023, 10:17, Kronika CNA
Konflikt brenda një familjeje afgane në Shqipëri/ Babai dhunon
Foto ilustruese

Një konflikt ka ndodhur në Shëngjin, brenda një familjeje afgane.

Sipas asaj që raportohet në media, mësohet se babai ka dhunuar vajzën e tij të mitur.

Si pasojë policia ka ndaluar babain dhunues si dhe ka nisur hetimet në lidhje me shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes.

Vajza e mitur ka kërkuar urdhër të menjëhershëm mbrojtës./ CNA.al

Lajmet e fundit nga