Humbi kontaktet me familjen/ Gjendet 79-vjeçari në Korçë

2 Korrik 2022, 16:56, Kronika CNA
Humbi kontaktet me familjen/ Gjendet 79-vjeçari në Korçë
Policia Korçë

Policia ka bërë të mundur gjetjen e 79-vjeçarit nga Maliqi, që u shpall në kërkim, pasi humbi kontaktet me familjen.

Bëhet fjalë për të moshuarin me iniciale S.K., banues në fshatin Zvarisht. Blutë raportojnë se ai u gjet në fshatin Shipskë të Korçës dhe është në gjendje të mirë shëndetësore.

Në vijim të informacionit të sotëm që bën fjalë për largimin nga banesa të shtetasit S. K., 79 vjeç, banues në fshatin Zvarisht, Maliq, ju informojmë se ky shtetas u gjet në fshatin Shipskë, Korçë, ndodhet në gjendje të mirë shëndetësore dhe ju kthye familjarëve të tij në fshatin Zvarisht”, thuhet në njoftimin e policisë./ B.A. – CNA.al

Lajmet e fundit nga