Plagoset me armë gjahu 16-vjeçarja në Dibër

1 Korrik 2022, 17:54, Kronika CNA
Plagoset me armë gjahu 16-vjeçarja në Dibër
Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Peshkopi pasditen e sotme.

Mësohet se një 16-vjeçare është dërguar për të marrë ndihmë mjekësore në spitalin e Peshkopisë i plagosur me armë gjahu.

Sipas familjarëve ajo është vetëplagosur.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje, po kryen hetimet për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes./E.T.CNA.al

Lajmet e fundit nga