LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Plagoset me thikë adoleshenti në Cërrik/ Kapet 15-vjeçari

30 Qershor 2022, 22:51, Kronika CNA
Plagoset me thikë adoleshenti në Cërrik/ Kapet 15-vjeçari
Foto ilustruese

Shërbimet e policisë në Elbasan kanë kapur dhe shoqëruar të miturin me inicialet N.P.

15-vjeçari, mbrëmjen e sotme ka plagosur bashkëmoshatarin e tij, shtetasin me inicialet P.M., banues në fshatin Shtëpanjë, Cërrik, i cili  ndodhet në spital për ndihmë mjeksore në gjendje të rëndë.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Elbasan vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./ CNA.al

Lajmet e fundit nga