Gjendet një trup i pajetë në Fier

29 Qershor 2022, 17:47, Kronika CNA
Gjendet një trup i pajetë në Fier
Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Fier në vendin e quajtur "Vija e Ngjalës".

Sipas mediave është gjetur i pajetë një person, i cili dyshohet se mund të jetë rrëzuar aksidentalisht.

"Fier
Informacion paraprak

Sot rreth orës 17:00, në lagjen “Sheq i Madh”, Fier, në vendin e quajtur “Vija e ngjalës”, është gjetur pa shenja jete dhe pa shenja dhune, shtetasi H. H., 67 vjeç, banues në Fier.

Nga verifikimet paraprake, dyshohet se mund të jetë rrëzuar aksidentalisht.


Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes./A.E CNA.al

Lajmet e fundit nga