Makina del nga rruga/ Aksidentohen turistët çekë në Tamarë

29 Qershor 2022, 17:24, Kronika CNA
Makina del nga rruga/ Aksidentohen turistët çekë në
Foto ilustruese

Një aksident ka ndodhur në aksin rrugor, Tamarë-Vermosh. Makina në të cilën ndodheshin disa turistë çekë ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga.

Sipas asaj që raporotohet në media, nga aksidenti nuk ka të lënduar. Ende nuk janë zbardhur detaje të reja në lidhje me aksidentin./ A.E-CNA.al

Lajmet e fundit nga