LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Shpërthehet pakoja e dyshmitë në Shkodër/ Çfarë kishte brenda saj

28 Qershor 2022, 18:51, Kronika CNA
Shpërthehet pakoja e dyshmitë në Shkodër/ Çfarë
Foto ilustruese

Specialistët  e Xhenios dhe RENEA-s kanë shpërthyer në mënyrë të kontrolluar pakone dyshimtë që alarmoi qytetin e Shkodrës.

Sipas asaj që raportohet në media, dyshohet se brenda pakos ka pasur lëndë plasëse.  

Policia njoftoi se rreth orës 16:00 u njoftuan për një pako të dyshimtë e cila ishte lënë në anë të rrugës në lagjen “Vojo Kushi.”

Policia menjëherë vendosi perimetrin e sigurisë në zonë./ A.E-CNA.al

Lajmet e fundit nga