LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Aksident i rëndë në Gramsh/ Makina del nga rruga dhe bie në përrua

28 Qershor 2022, 18:07, Kronika CNA
Aksident i rëndë në Gramsh/ Makina del nga rruga dhe bie në
Foto ilustruese

Një tjetër aksident është regjistruar pasditën e sotme në qytetin e Gramshit.

Aksidenti ka ndodhur në vendin e quajtur varrezat e qytetit, ku një automjet ka dalë nga rruga dhe ka rënë në përrua.

Paraprakisht raportohet për një person të plagosur, teksa nuk dihet se sa persona kanë qenë brenda mjetit.

Mësohet se i plagosur ka mbetur një 66-vjeçar me inicialet R. B, drejtues i mjetit./E.T-CNA.al 

 

Lajmet e fundit nga