Ishte duke notuar/ Mbytet një person në Palasë, dyshimet e para

30 Qershor 2022, 09:22, Kronika CNA
Ishte duke notuar/ Mbytet një person në Palasë, dyshimet e para
Plazhi i Palasës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në plazhin e Palasës.

Mësohet se shtetasi me iniciale F.N., 53 vjeç, ka qenë duke notuar në det dhe dyshohet se i ka rënë infarkt e për pasojë është mbytur në ujë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje./CNA.al

Lajmet e fundit nga