LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Grabitet argjendaria në Kamëz

28 Nëntor 2023, 17:53, Kronika CNA

Grabitet argjendaria në Kamëz

Një argjendari është grabitur këtë të martë në Kamëz.

Raportohet se një person i paidentifikuar ka hyrë në argjendari dhe ka marrë disa bizhuteri.

Autori është larguar nga vendngjarja, ndërsa në argjendarinë e grabitur ka mbërritur policia.

Blutë kanë nisur hetimet për të zbardhur ngjarjen, ndërsa ende nuk kanë dalë me një njoftim zyrtar.

Sakaq, pritet që policia të hedhë më shumë dritë mbi grabitjen./ CNA

Lajmet e fundit nga