LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Sherr me thika në Durrës/ 60-vjeçari në gjendje të rëndë shëndetësore

27 Nëntor 2023, 11:20, Kronika CNA
Sherr me thika në Durrës/ 60-vjeçari në gjendje të
Foto ilustruese

Ditën e sotme ka ndodhur një sherr për motive të dobëta në Durrës.

Shtetasit E. Ç, 54 vjeç dhe G. D., 60 vjeç janë konfliktuar me thika.

54-vjeçari ka plagosur 60-vjeçarin, i cili ndodhet në spital në gjendje të rëndë.

“Plagosi me mjet prerës (thikë), një 60-vjeçar, gjatë një konflikti për motive të dobëta, kapet menjëherë nga shërbimet e Policisë dhe shoqërohet në komisariat, 54-vjeçari.

Në lagjen nr. 14, Durrës, gjatë një konflikti për motive të dobëta, shtetasi E. Ç, 54 vjeç, ka plagosur me mjet prerës (thikë), shtetasin G. D., 60 vjeç, i cili ndodhet në spital, në gjendje të rëndë.

Shërbimet e Policisë pas marrjes së njoftimit, brenda pak minutash kanë bërë të mundur kapjen dhe shoqerimin në Komisariat të shtetasit E. Ç., për veprime të mëtejshme”, njofton policia./ CNA

Lajmet e fundit nga