LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ngacmoi seksualisht 19-vjeçaren në vendin e punës, gjykata lë në burg autorin

27 Nëntor 2023, 12:08, Kronika CNA
Ngacmoi seksualisht 19-vjeçaren në vendin e punës, gjykata
Foto ilustruese

Gjykata e Tiranës ka vendosur masën arrest në burg për M. Gj., i cili akuzohet për ngacmim seksual dhe kanosje.

Dy ditë më parë ai ngacmoi seksualisht një 19-vjeçare në ambientin e punës teksa ishte i liruar me kusht për veprën penale të ngacmimit seksual.

Policia ka njoftuar se përveç denoncimit të 19-vjeçares ka dyshime se po në të njëjtën kohë, M.GJ. kishte ngacmuar dhe kanosur me thikë edhe një 20-vjeçare në Rrugën e Dibrës.

Para togave të zeza 27-vjeçari deklaroi këtë të hënë se nuk i ka kryer veprimet për të cilat akuzohet./CNA

 

Lajmet e fundit nga