LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Gjendet një person i pajetë në rrugë

6 Gusht 2022, 10:11, Kronika CNA
Gjendet një person i pajetë në rrugë
Foto ilustruese

Një 45-vjeçar me inicialet D.G, është gjendur i pajetë në rrugë, në lagjen “Apollonia” në Fier.

Sipas policisë dyshohet se 45-vjeçari të ketë humbur jetën për shkaqe natyrale.

 “Gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm, në lagjen “Apollonia”, Fier, është gjetur në rrugë, pa shenja jete dhe pa shenja dhune, shtetasi D. G., 45 vjeç, banues në Fier. Nga veprimet paraprake dyshohet se ky shtetas ka humbur jetën për shkaqe natyrale.” thuhet në njoftimin e policisë./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga